Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pirát bez nohy (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pirát bez nohy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Pirát bez nohy. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát bez nohy zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Pirát bez nohy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát bez nohy ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 849 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Pirát bez nohy s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Pirát bez nohy je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Gruzie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté H zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Malířský váleček ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, free, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, grafika, Muži, ilustrační obrázek, Pirát bez nohy, obrázek, svg, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, video, časopis, Facebook, Adobe Illustrator, openOffice, PowerPoint, profilovka, Pinterest, pozvánky, články, blog, plakáty, škola, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí, obrázek Recyklace zdarma nebo vektor Doktor zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.