Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pirát bez nohy (Muži) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pirát bez nohy ke stažení zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pirát bez nohy. Obrázek Pirát bez nohy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát bez nohy zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pirát bez nohy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirát bez nohy ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 849 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Pirát bez nohy s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Pirát bez nohy patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ronald Reagan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Omelety ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlaté číslo 9 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Pirát bez nohy, kliparty, vektor, ke stáhnutí, zdarma, free, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, ilustrace, Muži, svg, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, katalog, plakát, Twitter, office, fotografie, wordpress, diplomová práce, logo, Adobe Illustrator, letáky, památník, Instagram, vstupenky, prospekty, články

Mezi hezké kresby patří i vektor Adventní svícen ke stažení, vektorový obrázek Valentýnské srdce ke stáhnutí nebo klipart Mniška ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.