Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční perníčky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční perníčky zdarma ke stažení

Vánoční perníčky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Vánoční perníčky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční perníčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční perníčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční perníčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 224 752 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: barnheartowl

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční perníčky můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Vánoční perníčky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlík lízátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý meloun ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Toustovač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, svg, ilustrace, free, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, Vánoce, klipart, kliparty, Vánoční perníčky, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: video, seminární práce, PowerPoint, plakát, články, diář, Instagram, časopis, Facebook, web, Twitter, dokumenty, wordpress, škola, openOffice, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart 1 Euro zdarma, vektorový klipart Paraguay ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Domeček ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.