Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Galgán ozdobný (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Galgán ozdobný. Vektorová ilustrace Galgán ozdobný je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Galgán ozdobný ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 003 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte obrázek, klipart Galgán ozdobný s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Galgán ozdobný je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdíčkové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světelné dekorace ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Černá dáma ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Galgán ozdobný, grafika, vektor, kliparty, download, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, svg, free, Rostliny, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, časopis, pozvánky, office, Facebook, inkscape, Pinterest, památník, web, webové stránky, referáty, kalendář, textové dokumenty, prezentace, Instagram, profil

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Potápěč ke stažení, vektorový obrázek Zábavní pyrotechnika ke stažení nebo vektorový obrázek Ferrari f458 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.