Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Galgán ozdobný, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Galgán ozdobný. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Galgán ozdobný ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 003 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Galgán ozdobný je v sekci Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stará ježibaba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Stříbrný veterán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Den matek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, ke stáhnutí, Rostliny, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Galgán ozdobný, Galgán ozdobný, download, svg, cliparts, vektor, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, články, web, webové stránky, Facebook, fotokniha, dokument, profilovka, blog, Twitter, pozvánky, časopis, PowerPoint, památník, plakát, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pírko ke stažení, vektor Satelit ke stáhnutí nebo obrázek Kočárek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.