Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Galgán ozdobný (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Galgán ozdobný. Kreslená ilustrace Galgán ozdobný je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Galgán ozdobný? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Galgán ozdobný ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 003 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Galgán ozdobný můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Galgán ozdobný patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pero ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Švýcarský nůž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jahody zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Galgán ozdobný, ke stažení, cliparts, ilustrace, svg, Rostliny, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, vektorový obrázek, klipart, free, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, wordpress, články, office, časopis, Instagram, word, pozvánky, dokumenty, web, webové stránky, fotokniha, Pinterest, plakát, plakáty, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Metan zdarma, ilustrace Dvoueuro ke stáhnutí nebo klipart Malé písmeno A ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.