Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Galgán ozdobný (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Galgán ozdobný. Obrázek Galgán ozdobný je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Galgán ozdobný ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 003 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Galgán ozdobný s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Galgán ozdobný je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dívka na koštěti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kačer ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor 2 Euro centy ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, Galgán ozdobný, ke stáhnutí, Rostliny, kliparty, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, klipart, vektor, free, download

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, openOffice, avatar, eshop, web, profil, corelDraw, škola, PowerPoint, textové dokumenty, kalendář, blog, referáty, video, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Strašidelný les ke stažení, vektorový klipart Hrací automat ke stažení nebo obrázek, klipart Smajlík ďábel ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.