Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Galgán ozdobný, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Galgán ozdobný. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Galgán ozdobný ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 003 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Galgán ozdobný se nachází v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slečna pokladní ke stažení Podívejte se i na vektor Dominikánská republika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kojenec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Galgán ozdobný, ilustrace, ke stažení, vektor, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Rostliny, obrázek, klipart, download, zdarma, grafika, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, dokumenty, kalendář, památník, Pinterest, seminární práce, profilovka, textové dokumenty, články, web, corelDraw, Adobe Illustrator , webové stránky, škola, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Fialové vajíčko ke stažení, obrázek Růžová květina ke stáhnutí nebo klipart Graviola zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.