Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Galgán ozdobný, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Galgán ozdobný. Pakliže si chcete obrázek Galgán ozdobný stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Galgán ozdobný? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Galgán ozdobný ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Galgán ozdobný ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 003 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Galgán ozdobný je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Princ ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Irská harfa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor XHTML ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Rostliny, zdarma, obrázek, free, klipart, kliparty, grafika, ilustrace, download, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Galgán ozdobný, Galgán ozdobný

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , články, Facebook, Twitter, dokument, office, openOffice, avatar, fotokniha, word, referáty, profilovka, památník, Pinterest, škola, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zamilovaný drak ke stáhnutí, klipart Růžový diamant zdarma nebo ilustrace Slepičí vajíčko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.