Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Will Rogers (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Will Rogers zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Will Rogers. Vektorový obrázek Will Rogers je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Will Rogers lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Will Rogers zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Will Rogers ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Will Rogers ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 269 677 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Will Rogers) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Will Rogers se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Tibetu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prase divoké ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Rakouska ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Will Rogers, free, klipart, ilustrace, zdarma, download, cliparts, kliparty, Osobnosti, ke stáhnutí, grafika, Will Rogers

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, Instagram, prospekty, textové dokumenty, referáty, časopis, vstupenky, openOffice, etikety, profilovka, fotokniha, magazín, diář, deníček, prezentace, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek André-Marie Ampere ke stažení, ilustrace Česnek ke stažení nebo vektorový klipart Citronová limonáda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.