Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Will Rogers (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Will Rogers zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Will Rogers. Kreslená ilustrace Will Rogers je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Will Rogers zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Will Rogers ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Will Rogers ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 269 677 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Will Rogers můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Will Rogers se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Generace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Berušky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelený krab zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, ilustrace, cliparts, vektor, download, Will Rogers, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, Osobnosti, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, inkscape, avatar, openOffice, corelDraw, plakáty, profil, referáty, eshop, wordpress, etikety, profilovka, památník, webové stránky, word

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Schody dolů zdarma, obrázek, klipart Usain Bolt ke stáhnutí nebo vektorový klipart Pirát bez nohy ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.