Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý diamant, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý diamant zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Modrý diamant. Vektorová ilustrace Modrý diamant je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Modrý diamant? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý diamant zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý diamant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý diamant ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrý diamant je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart I love you ke stažení Podívejte se i na obrázek UOS ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Fidel Castro zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ke stažení, Modrý diamant, download, free, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Modrý diamant, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , seminární práce, prezentace, web, plakát, inkscape, škola, textové dokumenty, články, blog, avatar, památník, profilovka, časopis, Twitter, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Holčička ke stažení, klipart Plzeňské pivo ke stáhnutí nebo ilustrace Kovařík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.