Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Větrníky - květiny, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větrníky - květiny zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Větrníky - květiny. Klipart Větrníky - květiny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrníky - květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Větrníky - květiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrníky - květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 027 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Větrníky - květiny je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté kuřátko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zákaz vstupu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Želva ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ke stáhnutí, svg, zdarma, Větrníky - květiny, vektor, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, obrázek, grafika, Květiny, Větrníky - květiny

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, web, textové dokumenty, památník, časopis, webové stránky, Adobe Illustrator , office, kalendář, corelDraw, články, word, profil, pozvánky, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Nekouřit ke stáhnutí, klipart Škrabka zdarma nebo ilustrace Hillary Clinton ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.