Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Skleněné květiny, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení

Skleněné květiny je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Skleněné květiny je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Skleněné květiny? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skleněné květiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 202 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Skleněné květiny se nachází v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Bulharska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Paprika zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Květinová mřížka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, download, grafika, zdarma, Skleněné květiny, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, obrázek, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, plakáty, časopis, Pinterest, referáty, seminární práce, office, kalendář, profil, Twitter, textové dokumenty, pozvánky, Instagram, word, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Grilování ke stáhnutí, obrázek Malajsie zdarma nebo klipart Free WiFi ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.