Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Skleněné květiny, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Skleněné květiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Skleněné květiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Skleněné květiny lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Skleněné květiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 202 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Skleněné květiny se nachází v sekci Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ovoce ke stáhnutí Podívejte se i na klipart GZ zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek AMC Gremlin ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, svg, free, ilustrační obrázek, Květiny, Skleněné květiny, vektor, Skleněné květiny, download, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, Adobe Illustrator , avatar, Twitter, pozvánky, textové dokumenty, dokumenty, PowerPoint, památník, škola, Facebook, kalendář, seminární práce, články, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vyděšená dýně ke stáhnutí, ilustrace Anakonda zdarma nebo vektor Zlaté A ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.