Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Skleněné květiny, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Skleněné květiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Skleněné květiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Skleněné květiny lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Skleněné květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 202 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Skleněné květiny se nachází v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slavík ke stažení Podívejte se i na klipart Pozor, ježibaby! ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Velikonoční králík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Skleněné květiny, cliparts, vektor, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, Květiny, kliparty, ke stáhnutí, Skleněné květiny, free, ilustrační obrázek, zdarma, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, plakát, prezentace, corelDraw, časopis, textové dokumenty, profil, referáty, články, web, blog, Facebook, word, webové stránky, škola, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Gramofon ke stažení, ilustrace Tučňák ke stáhnutí nebo vektor Zlatá ozdoba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.