Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Skleněné květiny (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Skleněné květiny. Klipart Skleněné květiny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skleněné květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 202 410 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Inky2010

Zaujal vás náš klipart Skleněné květiny? Potom se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Skleněné květiny se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Johannes Gutenberg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinový stromek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené Z zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Skleněné květiny, cliparts, ilustrace, kliparty, zdarma, obrázek, klipart, svg, vektorový obrázek, vektor, Skleněné květiny, ke stáhnutí, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: profil, web, seminární práce, PowerPoint, referáty, kalendář, Pinterest, inkscape, dokumenty, profilovka, fotokniha, pozvánky, časopis, office, památník, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Mandelík hajní zdarma, obrázek, klipart Chemička ke stáhnutí nebo vektorový klipart Modrá stuha ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.