Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Skleněné květiny, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení

Skleněné květiny je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Skleněné květiny je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Skleněné květiny? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skleněné květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 202 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Skleněné květiny je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Srdíčkové srdce zdarma Podívejte se i na ilustrace Švédsko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční koleda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, svg, Květiny, Skleněné květiny, kliparty, obrázek, klipart, cliparts, Skleněné květiny, ke stažení, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: články, referáty, office, webové stránky, dokumenty, profilovka, PowerPoint, Adobe Illustrator , blog, Facebook, Pinterest, plakáty, plakát, Instagram, word, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Cuketa zdarma, vektor Mrož ke stažení nebo obrázek Lyndon Johnson ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.