Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Skleněné květiny (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Skleněné květiny. Vektorová ilustrace Skleněné květiny je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skleněné květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 202 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Skleněné květiny sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Skleněné květiny je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Modrý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Košík s vajíčky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek 5 euro centů zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, free, download, obrázek, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, Skleněné květiny, svg, klipart, ilustrace, Květiny, kliparty

Doporučené použití klipartu: word, profil, dokument, office, video, kalendář, Adobe Illustrator, avatar, referáty, Facebook, webové stránky, škola, pozvánky, prospekty, web, plakát, deníček

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Kraken zdarma, vektorový klipart Guiro ke stáhnutí nebo vektor JSP formát ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.