Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční kometa (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční kometa ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční kometa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční kometa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční kometa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční kometa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční kometa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 677 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: NicholasJudy456

Zaujal vás náš klipart Vánoční kometa? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Vánoční kometa se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Otvírák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlatý autobus zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vánoční kometa, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, download, free, vektor, cliparts, Vánoční kometa, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: vstupenky, fotografie, dokument, vizitky, diplomová práce, textové dokumenty, avatar, dokumenty, tiskoviny, prezentace, PowerPoint, pozvánky, oznámení, prospekty, eshop, referáty, magazín

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Žena v bazénu zdarma, ilustrace Basketbalista zdarma nebo vektorový klipart Smajlík pusa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.