Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční kometa (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční kometa zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Vánoční kometa. Kreslená ilustrace Vánoční kometa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční kometa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční kometa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční kometa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 677 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: NicholasJudy456

Zaujal vás náš klipart Vánoční kometa? Potom se podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Vánoční kometa je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Digitální znak 0 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen 2 CV ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Kytice růží zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční kometa, vektorový obrázek, svg, klipart, Vánoce, ilustrace, grafika, Vánoční kometa, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, free, kliparty, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, web, wordpress, Adobe Illustrator, dokumenty, prezentace, blog, články, plakáty, Pinterest, Instagram, diář, škola, PowerPoint, kalendář, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Hrozny zdarma, obrázek Azurová vajíčka ke stáhnutí nebo vektor Alamosauři ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.