Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční kometa (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční kometa zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční kometa. Obrázek Vánoční kometa je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční kometa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční kometa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční kometa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční kometa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 677 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: NicholasJudy456

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční kometa s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Vánoční kometa patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 6 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Topinkovač ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zamračený smajlík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Vánoce, Vánoční kometa, ilustrační obrázek, ilustrace, free, obrázek, grafika, download, vektor, Vánoční kometa, klipart, svg, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, openOffice, eshop, fotokniha, blog, Twitter, Adobe Illustrator, články, PowerPoint, profil, dokument, Pinterest, corelDraw, referáty, plakát, etikety

Mezi hezké kresby patří i vektor Volské oko ke stažení, ilustrace Plachetnice při západu slunce ke stažení nebo klipart Tanec kostlivců ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.