Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční kometa, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční kometa zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční kometa. Klipart Vánoční kometa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční kometa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční kometa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční kometa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 677 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NicholasJudy456

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční kometa patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Květinový stromek zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak I ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek 100 Euro ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ilustrační obrázek, download, Vánoce, ilustrace, Vánoční kometa, kliparty, free, svg, Vánoční kometa, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, fotokniha, textové dokumenty, plakáty, referáty, pozvánky, inkscape, Instagram, Twitter, Facebook, časopis, profilovka, plakát, word, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ředkve zdarma, ilustrace Šípek ke stažení nebo vektor Stodola ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.