Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Skříňová dodávka (Doprava) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Skříňová dodávka stahujte zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Skříňová dodávka. Obrázek Skříňová dodávka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skříňová dodávka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skříňová dodávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skříňová dodávka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x828
1280x662
800x414
500x259
160x83

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 120 503 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Líbí se vám klipart Skříňová dodávka? Pak se podělte s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Skříňová dodávka je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Ještěrka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pivní lahev ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Glum ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Skříňová dodávka, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, svg, Skříňová dodávka, grafika, kliparty, ke stažení, zdarma, download, ilustrační obrázek, klipart, Doprava

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, koláž, word, tiskoviny, profil, web, logo, dokumenty, vstupenky, Adobe Illustrator, prezentace, deníček, webové stránky, textové dokumenty, referáty, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Digitální znak Y ke stažení, vektorový obrázek Mosambik ke stažení nebo vektor Indonésie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.