Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Skříňová dodávka (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skříňová dodávka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Skříňová dodávka. Vektorová ilustrace Skříňová dodávka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skříňová dodávka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Skříňová dodávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skříňová dodávka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x828
1280x662
800x414
500x259
160x83

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 120 503 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Potěší nás, pokud budete tento klipart Skříňová dodávka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Skříňová dodávka patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrý dinosaurus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Uplakánek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Švestky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Skříňová dodávka, zdarma, ke stažení, vektor, download, kliparty, free, Doprava, grafika, ilustrační obrázek, Skříňová dodávka, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, dokumenty, Facebook, prezentace, škola, web, profil, brožury, manuály, office, kalendář, plakát, Adobe Illustrator, plakáty, prospekty, eshop

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Amelia Earhart zdarma, vektorový obrázek Mosambik ke stažení nebo obrázek Elektronické srdce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.