Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrá srdíčka (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá srdíčka zdarma ke stažení

Modrá srdíčka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Modrá srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrá srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 514 360 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Modrá srdíčka s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Modrá srdíčka se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jednooký pirát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté V zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Dikobraz ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, cliparts, Modrá srdíčka, ke stáhnutí, free, Láska, klipart, ke stažení, vektor, zdarma, Modrá srdíčka, vektorový obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, eshop, textové dokumenty, diář, inkscape, etikety, word, kalendář, fotokniha, Adobe Illustrator, corelDraw, web, profilovka, blog, PowerPoint, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Sněhové vločky ke stáhnutí, vektorový obrázek Friedrich Engels zdarma nebo vektorový obrázek XLT zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.