Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Iglů, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Iglů zdarma ke stažení

Iglů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Iglů ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Iglů zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Iglů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Iglů ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1189
1280x951
800x594
500x371
160x119

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Iglů se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hrách setý ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Káva zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Maltézský kříž ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, grafika, cliparts, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, vektor, Iglů, obrázek, klipart, download, Iglů, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, PowerPoint, Pinterest, referáty, blog, prezentace, škola, web, časopis, plakáty, Adobe Illustrator , pozvánky, office, profil, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kultivátor ke stáhnutí, obrázek Hrnec zdarma nebo klipart Gerbera ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.