Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Iglů (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Iglů zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Iglů. Obrázek Iglů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Iglů zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Iglů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Iglů ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1189
1280x951
800x594
500x371
160x119

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 512 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Iglů s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Iglů se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Akvarijní rybka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slečna zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Chřest ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, free, download, Stavby, grafika, Iglů, klipart, obrázek, Iglů, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, deníček, Twitter, profilovka, škola, web, vizitky, vstupenky, seminární práce, pozvánky, manuály, etikety, diář, dokumenty, magazín, textové dokumenty, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí, klipart Koliha zdarma nebo vektorový klipart Zdravotní sestřička zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.