Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Iglů, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Iglů zdarma ke stažení

Iglů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Iglů ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Iglů zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Iglů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Iglů ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1189
1280x951
800x594
500x371
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 512 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Iglů patří do sekce Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kladivo zdarma Podívejte se i na klipart PDF formát ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Gabon ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, cliparts, Iglů, free, svg, kliparty, klipart, Iglů, ke stažení, Stavby, ke stáhnutí, zdarma, download, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, profil, Instagram, prezentace, kalendář, blog, články, avatar, Adobe Illustrator , dokumenty, památník, word, Pinterest, PowerPoint, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Banjo zdarma, ilustrace Jaderná elektrárna ke stažení nebo vektor Krtek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.