Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balíček, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Balíček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Balíček. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Balíček. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 958 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balíček je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Michael Jackson ke stažení Podívejte se i na obrázek Zamilovaný panda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Venkovní teploměr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, ilustrace, vektor, Vánoce, obrázek, ke stažení, grafika, svg, Balíček, ilustrační obrázek, cliparts, Balíček

Doporučené použití klipartu: časopis, word, webové stránky, profil, textové dokumenty, inkscape, seminární práce, plakáty, profilovka, corelDraw, Facebook, Pinterest, openOffice, dokument, blog, web

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Červené J ke stažení, klipart Olejnička ke stáhnutí nebo ilustrace Zipový jezdec zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.