Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balíček, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Balíček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Balíček. Klipart Balíček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Balíček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Balíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 958 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Balíček se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Otáčkoměr ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Košík s vajíčky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dítě ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Vánoce, Balíček, ke stažení, download, zdarma, svg, Balíček, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, klipart, cliparts, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, kalendář, Twitter, škola, web, Pinterest, inkscape, office, Adobe Illustrator , dokument, seminární práce, plakát, památník, pozvánky, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ananas ke stáhnutí, ilustrace Velbloud zdarma nebo vektor Zahradnice s růžemi ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.