Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Balíček (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Balíček ke stažení zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Balíček. Stahujte soubor Balíček ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám obrázek (klipart) Balíček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 958 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Balíček) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Balíček je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Malé písmeno S ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nástroje ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Černošský policista ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, zdarma, Vánoce, grafika, Balíček, free, Balíček, ke stáhnutí, obrázek, download, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: prospekty, word, katalog, plakáty, Facebook, profilovka, blog, pozvánky, PowerPoint, web, video, dokument, eshop, wordpress, manuály, Zoner Callisto, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Malé písmeno P ke stažení, vektorový obrázek Zombice zdarma nebo vektor Citroen DS4 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.