Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balíček, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Balíček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Balíček. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Balíček. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Balíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 958 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Balíček se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stříhání vlasů ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Růžový stromek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fotograf ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektor, grafika, download, svg, Balíček, Vánoce, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, seminární práce, blog, web, profilovka, PowerPoint, Pinterest, Instagram, profil, word, prezentace, časopis, pozvánky, office, webové stránky, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zelená složka ke stáhnutí, obrázek Inline bruslařka zdarma nebo klipart Abstraktní stromeček ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.