Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balíček, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Balíček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Balíček. Klipart Balíček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Balíček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 958 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balíček je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční blahopřání ke stažení Podívejte se i na obrázek Jaderná elektrárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pí zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, Balíček, free, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, svg, download, klipart, Balíček, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Pinterest, Facebook, plakát, časopis, avatar, word, blog, profil, office, dokument, webové stránky, pozvánky, referáty, Adobe Illustrator , inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Africká zvířata ke stažení, klipart Mapa Venezuely ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Nizozemí zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.