Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Balíček (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balíček zdarma ke stažení

Balíček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Balíček ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 958 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Balíček) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Balíček je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Beránek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědý pavouk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Čokoládový dort ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, grafika, svg, Balíček, ke stažení, Balíček, zdarma, kliparty, cliparts, klipart, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, webové stránky, kalendář, referáty, Instagram, eshop, památník, články, diář, profil, dokument, pozvánky, avatar, časopis, profilovka, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Autíčko ke stažení, vektorový klipart Chilli papričky ke stažení nebo obrázek, klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.