Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Balíček (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balíček zdarma ke stažení

Balíček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Balíček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Balíček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Balíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balíček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 958 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Balíček sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Balíček patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zeleninové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyzdobené okno ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hasičská stanice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, svg, vektorový obrázek, Balíček, Balíček, ke stáhnutí, klipart, Vánoce, obrázek, ke stažení, free, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: video, office, Adobe Illustrator, plakát, dokument, web, wordpress, avatar, škola, prezentace, plakáty, články, blog, corelDraw, fotokniha, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Černý pěšec zdarma, vektor Vepř ke stáhnutí nebo obrázek Světluška ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.