Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šunka, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šunka zdarma ke stažení

Šunka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Šunka ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šunka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Šunka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šunka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1213
1280x971
800x607
500x379
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Šunka patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční skřítek zdarma Podívejte se i na klipart WMV ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek CD disk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, download, grafika, svg, obrázek, zdarma, Šunka, vektor, ilustrace, Jídlo, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, Twitter, plakáty, prezentace, inkscape, referáty, Adobe Illustrator , články, openOffice, office, plakát, corelDraw, profilovka, dokument, dokumenty, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Úd zdarma, ilustrace Mauritánie ke stažení nebo vektor Sendvič ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.