Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šunka, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šunka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Šunka. Stahujte klipart Šunka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Šunka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šunka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Šunka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šunka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1213
1280x971
800x607
500x379
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Šunka patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jablko zdarma Podívejte se i na klipart Mapa pokladu ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Náruživá kuřačka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, grafika, svg, zdarma, download, Jídlo, Šunka, obrázek, ke stáhnutí, free, vektor, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, Twitter, památník, pozvánky, referáty, Adobe Illustrator , seminární práce, office, inkscape, Facebook, plakát, dokument, časopis, plakáty, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Sušenka zdarma, ilustrace Kopečková zmrzlina ke stažení nebo vektor Větroměr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.