Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šunka, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šunka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Šunka. Stahujte klipart Šunka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Šunka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šunka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šunka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šunka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1213
1280x971
800x607
500x379
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šunka se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek APK ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Znak vodnář zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík pusa ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, zdarma, ke stáhnutí, grafika, Šunka, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, obrázek, ke stažení, svg, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, office, webové stránky, referáty, kalendář, Instagram, články, corelDraw, plakáty, pozvánky, profil, inkscape, textové dokumenty, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Viola ke stáhnutí, obrázek Ďáblík zdarma nebo klipart Burkina Faso ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.