Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zmrzlinový dezert (Jídlo) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Zmrzlinový dezert zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zmrzlinový dezert. Obrázek Zmrzlinový dezert je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlinový dezert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zmrzlinový dezert ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlinový dezert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1050x1600
840x1280
525x800
328x500
105x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zmrzlinový dezert s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Zmrzlinový dezert se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Babizna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté B zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Supermarine Spitfire ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stažení, zdarma, grafika, obrázek, klipart, free, cliparts, download, Zmrzlinový dezert, ke stáhnutí, svg, Jídlo

Doporučené použití klipartu: web, Adobe Illustrator, letáky, vizitky, office, Zoner Callisto, avatar, škola, Instagram, PowerPoint, dokumenty, seminární práce, vstupenky, památník, manuály, magazín, oznámení

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Prasátkové vejce ke stáhnutí, obrázek Brazilská mapa ke stažení nebo vektorový klipart Hranolky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.