Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tlačící smajlík (Smajlíci) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Tlačící smajlík bezplatně ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Tlačící smajlík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tlačící smajlík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Tlačící smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlačící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tlačící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlačící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 160 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Obrázek, klipart pojmenovaný Tlačící smajlík můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Tlačící smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Blahopřání k Vánocům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šašek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Hodinky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, download, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, free, Smajlíci, Tlačící smajlík, klipart

Doporučené použití klipartu: magazín, fotokniha, Pinterest, PowerPoint, katalog, tiskoviny, referáty, památník, wordpress, logo, video, časopis, blog, letáky, oznámení, Facebook, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Porsche 911 zdarma, obrázek Sushi z tuňáka zdarma nebo obrázek, klipart Naběračka na med ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.