Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sekačka, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sekačka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sekačka. Klipart Sekačka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Sekačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekačka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sekačka patří do sekce Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Boeing B-17 zdarma Podívejte se i na klipart Trojský kůň ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Invalida ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Sekačka, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrace, free, Sekačka, Přístroje, kliparty, vektor, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , plakát, Instagram, pozvánky, webové stránky, časopis, PowerPoint, textové dokumenty, škola, Pinterest, profil, office, web, seminární práce, profilovka, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Dvacetieurovka zdarma, ilustrace 5 Euro ke stažení nebo vektor Mlok ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.