Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sekačka (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sekačka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sekačka. Obrázek Sekačka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sekačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekačka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 714 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cactus cowboy

Obrázek, klipart pojmenovaný Sekačka můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Sekačka se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz venčení psů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Morpho peleides zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, download, Přístroje, ke stažení, Sekačka, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, svg, vektor, Sekačka, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, dokument, kalendář, plakáty, etikety, diář, referáty, časopis, video, Pinterest, památník, wordpress, Facebook, seminární práce, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Krokus zdarma, vektorový obrázek Sněhová vločka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Větrák ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.