Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dort, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dort zdarma ke stažení

Dort je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dort nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 715 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dort se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ježíš Kristus ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Policista zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální číslo 8 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, Dort, kliparty, cliparts, free, vektorový obrázek, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, Jídlo, Dort, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, profilovka, textové dokumenty, kalendář, dokument, word, časopis, prezentace, avatar, PowerPoint, dokumenty, profil, Twitter, plakáty, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vyplazený jazyk ke stáhnutí, ilustrace Mapa Tanzanie zdarma nebo vektor Meloun ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.