Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dort, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dort zdarma ke stažení

Dort je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dort nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 715 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dort je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mark Twain ke stažení Podívejte se i na obrázek Hippie bus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Air force one zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Dort, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, download, free, grafika, vektorový obrázek, vektor, Jídlo, ke stažení, zdarma, Dort, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, fotokniha, Pinterest, seminární práce, Twitter, plakát, blog, profilovka, openOffice, webové stránky, plakáty, inkscape, články, škola, avatar, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pomeranč ke stažení, klipart Ozdoba s vločkou ke stáhnutí nebo ilustrace Hroznové víno zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.