Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dort (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dort zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dort. Kreslená ilustrace Dort je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dort? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 715 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Sarka Slukova / Machovka

Tento obrázek s názvem (Dort) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Dort je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Weta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šunka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek LCD monitor ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Dort, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, kliparty, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, download, Dort, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, plakát, pozvánky, PowerPoint, word, webové stránky, etikety, fotokniha, památník, profilovka, plakáty, diář, openOffice, seminární práce, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Takoyaki ke stažení, obrázek Růžová medúza ke stažení nebo vektor Pavouk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.