Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dort (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dort zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dort. Kreslená ilustrace Dort je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 715 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Sarka Slukova / Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Dort můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Dort patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak Y ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znamení rak zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, download, kliparty, obrázek, Jídlo, klipart, vektor, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Dort, ilustrační obrázek, Dort, grafika

Doporučené použití klipartu: video, kalendář, office, corelDraw, wordpress, webové stránky, openOffice, profilovka, Twitter, etikety, inkscape, word, Facebook, památník, dokumenty, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart XLTM zdarma, vektor Gorila ke stáhnutí nebo obrázek Digitální znak T ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.