Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dort (Jídlo) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dort zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Dort. Pakliže si chcete obrázek Dort stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 715 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Sarka Slukova / Machovka

Zaujal vás náš klipart Dort? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Dort se nachází v sekci Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mixer ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart UFO zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Sněžení ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, kliparty, svg, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, Dort, download, vektorový obrázek, Dort, obrázek, zdarma, ilustrace, Jídlo

Doporučené použití klipartu: blog, dokumenty, plakát, památník, office, časopis, etikety, Twitter, word, Pinterest, plakáty, fotokniha, Adobe Illustrator, avatar, Instagram, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Růžový slon ke stáhnutí, obrázek Jamajka zdarma nebo vektor Iglů zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.