Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sójová omáčka (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sójová omáčka zadarmo ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Sójová omáčka. Vektorový obrázek Sójová omáčka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sójová omáčka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sójová omáčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sójová omáčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sójová omáčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x595
800x372
500x232
160x74

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 679 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Sójová omáčka s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Sójová omáčka je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Štěně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dudek chocholatý zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Šídlo ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sójová omáčka, Jídlo, cliparts, grafika, ilustrace, svg, ke stažení, kliparty, Sójová omáčka, obrázek, vektorový obrázek, vektor, zdarma, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotografie, logo, dokumenty, office, pozvánky, Instagram, Zoner Callisto, referáty, webové stránky, bakalářská práce, avatar, corelDraw, škola, letáky, blog, diář, brožury

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Muffin ke stáhnutí, vektorový obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stažení nebo ilustrace BLM zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.