Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sójová omáčka, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sójová omáčka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Sójová omáčka. Vektorová ilustrace Sójová omáčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sójová omáčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sójová omáčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sójová omáčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x595
800x372
500x232
160x74

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 679 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sójová omáčka je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart DRAFT zdarma Podívejte se i na obrázek Zákaz dětí ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Tequila ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, Sójová omáčka, klipart, ilustrace, Jídlo, Sójová omáčka, download, ke stažení, obrázek, free, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, Instagram, škola, word, profil, kalendář, fotokniha, dokumenty, profilovka, Facebook, plakát, časopis, Pinterest, textové dokumenty, PowerPoint, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Gay symbol zdarma, klipart Kuš ke stažení nebo ilustrace Eskalátor ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.