Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Koťátko, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koťátko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Koťátko. Kreslená ilustrace Koťátko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koťátko zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koťátko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koťátko ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1373
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 558 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Koťátko je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Marakas ke stažení Podívejte se i na ilustrace Buvol ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Palma zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, zdarma, vektorový obrázek, Zvířata, download, klipart, free, obrázek, grafika, svg, ilustrace, Koťátko, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, corelDraw, PowerPoint, office, památník, profil, Facebook, inkscape, fotokniha, dokument, Instagram, avatar, články, blog, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Mikulášská čepice ke stažení, vektor Kostel ke stáhnutí nebo obrázek 2021 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.