Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Emu (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Emu zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Emu. Vektorový obrázek Emu je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Emu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Emu? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Emu patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Segway ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselé vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ohryzek jablka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, zdarma, free, vektorový obrázek, Ptáci, svg, download, ilustrace, Emu, obrázek, Emu, ke stažení, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Instagram, etikety, dokumenty, články, video, Adobe Illustrator, fotokniha, plakáty, Pinterest, web, profil, seminární práce, blog, škola, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Treska obecná zdarma, vektor Šedá vlajka ke stáhnutí nebo obrázek Strom s dárky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.