Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Emu (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Emu zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Emu. Pakliže si chcete obrázek Emu stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Emu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Emu s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Emu patří do sekce Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Úhoř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ředkve ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Gibon ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, zdarma, klipart, Emu, cliparts, Emu, free, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, Ptáci, grafika, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, fotokniha, seminární práce, eshop, škola, diář, kalendář, památník, Twitter, Adobe Illustrator, avatar, openOffice, word, časopis, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Bobek ke stažení, obrázek Hroch ke stažení nebo vektor Narozeniny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.