Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Emu (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Emu zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Emu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Emu nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Emu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Emu? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Emu je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Nůžky na živý plot ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vytřeštěné oči ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sova zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Emu, ke stažení, obrázek, zdarma, download, Ptáci, svg, cliparts, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: diář, profil, pozvánky, památník, dokumenty, deníček, vizitky, manuály, prezentace, kalendář, webové stránky, textové dokumenty, web, škola, Facebook, Pinterest, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Konvalinky zdarma, klipart Zlaté A zdarma nebo ilustrace Nekonečno ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.