Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Emu, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emu zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Emu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Emu nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Emu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Emu se nachází v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Domácí adresář ke stažení Podívejte se i na klipart Větrná elektrárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Palice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, Emu, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, grafika, obrázek, download, vektorový obrázek, cliparts, Ptáci, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, plakáty, škola, pozvánky, textové dokumenty, Pinterest, office, seminární práce, blog, dokumenty, web, plakát, Instagram, Twitter, památník, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Požární tlačítko ke stažení, ilustrace Jimmy Carter ke stáhnutí nebo vektor Papoušek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.