Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Emu (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Emu zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Emu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Emu. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Emu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Emu? Pak se podělte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Emu je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Andulky vlnkované ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak H ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Love ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, cliparts, kliparty, download, Ptáci, svg, Emu, vektor, ilustrační obrázek, Emu, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, video, dokument, eshop, prezentace, diář, avatar, webové stránky, PowerPoint, wordpress, corelDraw, blog, etikety, kalendář, referáty, office

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Dětský vláček ke stažení, klipart Billie Piper ke stažení nebo ilustrace Digitální znak S ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.