Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Emu, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emu zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Emu. Kreslená ilustrace Emu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Emu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Emu patří do sekce Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Beznohý pirát zdarma Podívejte se i na vektor Modrá sešívačka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Formát PDF ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Emu, klipart, ke stažení, Emu, cliparts, grafika, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, Ptáci

Doporučené použití klipartu: avatar, články, plakát, seminární práce, fotokniha, web, kalendář, plakáty, dokument, prezentace, referáty, textové dokumenty, profil, openOffice, dokumenty, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektor Lýkohub zdarma, obrázek Zlatý dárek ke stažení nebo klipart Akordeon ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.