Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Emu (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Emu zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Emu. Vektorový obrázek Emu je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Emu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Emu můžete sdílet s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Emu je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Phragmipedium ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Donuty ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Babička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Emu, free, vektor, ke stažení, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: vstupenky, katalog, letáky, plakáty, inkscape, Instagram, tiskoviny, manuály, Adobe Illustrator, škola, wordpress, fotokniha, openOffice, Pinterest, památník, Facebook, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Fidel Castro zdarma, klipart Zlaté A zdarma nebo obrázek, klipart Zelené auto ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.