Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční vystřihovánka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční vystřihovánka. Pakliže si chcete obrázek Vánoční vystřihovánka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční vystřihovánka se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šnek ke stažení Podívejte se i na klipart Karty piky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Velikonoční přání zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, vektorový obrázek, Vánoční vystřihovánka, ke stažení, download, free, klipart, cliparts, obrázek, svg, Vánoční vystřihovánka, vektor, grafika, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, profil, Twitter, časopis, škola, kalendář, web, inkscape, avatar, Instagram, dokumenty, fotokniha, prezentace, články, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Sbíječka ke stažení, ilustrace Mapa Gambie ke stáhnutí nebo vektor Kobylka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.