Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční vystřihovánka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční vystřihovánka. Pakliže si chcete obrázek Vánoční vystřihovánka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční vystřihovánka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční vystřihovánka je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Horník zdarma Podívejte se i na ilustrace Injekce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Parník ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, download, Vánoční vystřihovánka, cliparts, grafika, free, ke stažení, ilustrační obrázek, Vánoce, Vánoční vystřihovánka, klipart, zdarma, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, dokumenty, inkscape, plakát, škola, PowerPoint, prezentace, seminární práce, plakáty, referáty, avatar, web, pozvánky, časopis, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Nekouřit zdarma, vektor Černý pěšec ke stažení nebo obrázek Palma ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.