Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vánoční vystřihovánka. Stahujte klipart Vánoční vystřihovánka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční vystřihovánka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 694 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční vystřihovánka sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Vánoční vystřihovánka se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Odšťavňovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vánoční jmenovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Vánoční vystřihovánka, free, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Vánoce, klipart, ilustrace, grafika, download, zdarma, cliparts, Vánoční vystřihovánka, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, plakát, dokumenty, diář, Facebook, články, časopis, textové dokumenty, etikety, prezentace, word, pozvánky, corelDraw, profilovka, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pojistková skříň zdarma, obrázek, klipart Dekorace ke stáhnutí nebo vektorový klipart Ozdoba s vločkou ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.