Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Vánoční vystřihovánka. Vektorový obrázek Vánoční vystřihovánka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Vánoční vystřihovánka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 694 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční vystřihovánka s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Vánoční vystřihovánka patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Eiffelovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená stužka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Srdce v obálce ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, free, cliparts, obrázek, vektor, ke stáhnutí, Vánoční vystřihovánka, vektorový obrázek, svg, grafika, download, kliparty, Vánoční vystřihovánka, Vánoce

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, škola, video, letáky, diář, časopis, Adobe Illustrator, pozvánky, tiskoviny, Zoner Callisto, koláž, avatar, Twitter, profilovka, oznámení, magazín

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Aljaška ke stáhnutí, obrázek, klipart WPD ke stažení nebo klipart Exkavátor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.