Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční vystřihovánka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční vystřihovánka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční vystřihovánka je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krocan ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žabička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Domovní alarm ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, kliparty, grafika, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, Vánoční vystřihovánka, svg, klipart, Vánoční vystřihovánka, download, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, Facebook, webové stránky, word, referáty, dokument, Pinterest, web, památník, časopis, škola, blog, profilovka, pozvánky, prezentace, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Papája ke stáhnutí, klipart Pivo zdarma nebo ilustrace Pes ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.