Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční vystřihovánka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční vystřihovánka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční vystřihovánka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční vystřihovánka se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Energetický nápoj ke stažení Podívejte se i na vektor Zamilované psaní ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mp3 přehrávač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Vánoční vystřihovánka, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Vánoce, grafika, ke stáhnutí, vektor, free, kliparty, ilustrace, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, kalendář, Instagram, plakáty, fotokniha, profil, pozvánky, PowerPoint, časopis, Facebook, škola, Twitter, referáty, webové stránky, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor DVD mechanika ke stažení, obrázek Rybí kost ke stáhnutí nebo klipart Hoblík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.