Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žák, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Žák. Pakliže si chcete obrázek Žák stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Žák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1032x1600
825x1280
516x800
323x500
103x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 782 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žák patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Párek v rohlíku zdarma Podívejte se i na klipart Emu ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pomeranč ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, download, Muži, free, grafika, Žák, kliparty, vektorový obrázek, vektor, Žák, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, dokumenty, web, škola, Adobe Illustrator , články, pozvánky, inkscape, časopis, plakáty, blog, Facebook, avatar, referáty, dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Růžová květina zdarma, ilustrace Japonka ke stažení nebo vektor Růžová ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.