Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žák, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žák zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Žák. Stahujte klipart Žák v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Žák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1032x1600
825x1280
516x800
323x500
103x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 782 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žák patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz spinnerů zdarma Podívejte se i na klipart Hasicí přístroj ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Islandu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žák, Muži, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, free, svg, download, ke stáhnutí, klipart, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, kalendář, Facebook, Instagram, corelDraw, dokument, pozvánky, PowerPoint, Twitter, prezentace, škola, Pinterest, referáty, dokumenty, web, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i klipart Hrozen zdarma, ilustrace Dárce krve ke stažení nebo vektor Zavírací špendlíky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.