Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žák, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žák zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Žák. Stahujte klipart Žák v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1032x1600
825x1280
516x800
323x500
103x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 782 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žák je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno F ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Velikonoční motiv zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Drejdl ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, vektorový obrázek, klipart, download, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, vektor, grafika, cliparts, svg, Žák, zdarma, Žák, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, památník, profil, fotokniha, Instagram, inkscape, PowerPoint, pozvánky, časopis, blog, profilovka, openOffice, corelDraw, referáty, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Cereálie ke stáhnutí, vektor Botswana zdarma nebo obrázek Činelista ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.