Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žák (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žák. Obrázek Žák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1032x1600
825x1280
516x800
323x500
103x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 782 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: SunKing2

Sdílejte klipart nazvaný Žák s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Žák se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialové vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saab 29 Tunnan zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Harmonika ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, cliparts, Žák, ke stáhnutí, download, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, svg, Žák, ilustrace, obrázek, Muži

Doporučené použití klipartu: diář, web, pozvánky, office, PowerPoint, památník, kalendář, Twitter, časopis, wordpress, webové stránky, Instagram, word, corelDraw, dokumenty, eshop

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Špión ke stáhnutí, obrázek, klipart Slunečnicové pole zdarma nebo vektorový klipart Bubínek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.