Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Smajlík lízátko (Smajlíci) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Smajlík lízátko k bezplatnému stažení

Zajímavý obrázek s názvem Smajlík lízátko. Vektorový obrázek Smajlík lízátko jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík lízátko zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík lízátko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík lízátko ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

951x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 140 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: roland81

Sdílejte obrázek, klipart Smajlík lízátko s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Smajlík lízátko se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rudý kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Puzzle srdíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Čajový sáček ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, vektor, klipart, obrázek, vektorový obrázek, Smajlíci, zdarma, free, Smajlík lízátko, ilustrace, ke stažení, svg, grafika, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, avatar, profilovka, vizitky, magazín, textové dokumenty, seminární práce, Instagram, katalog, plakát, vstupenky, Adobe Illustrator, web, tiskoviny, office, diář, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Havíř ke stáhnutí, vektorový klipart Červená mašle ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Santa se sobem zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.