Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík lízátko, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík lízátko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Smajlík lízátko. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Smajlík lízátko ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík lízátko zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík lízátko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík lízátko ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

951x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 140 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík lízátko je v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lenin ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Digitální znak 9 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Gándhí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, ke stáhnutí, download, Smajlík lízátko, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, vektor, Smajlíci, ilustrace, Smajlík lízátko, ke stažení, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Adobe Illustrator , fotokniha, webové stránky, časopis, plakáty, inkscape, plakát, pozvánky, word, openOffice, corelDraw, dokument, Facebook, textové dokumenty, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční sněhulák ke stáhnutí, klipart Kamera zdarma nebo ilustrace CMD ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.