Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek ODG (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ODG zadarmo

Zajímavý obrázek s názvem ODG. Vektorová ilustrace ODG je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart ODG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 145 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný ODG můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek ODG se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stuha autismus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelené nůžky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Renault Twingo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, ODG, kliparty, vektor, ke stažení, Symboly, ODG, svg, download, ilustrace, cliparts, free, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: deníček, eshop, wordpress, openOffice, prospekty, vstupenky, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, plakáty, bakalářská práce, Instagram, dokumenty, katalog, fotografie, logo, office

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Strom se svíčkami zdarma, klipart Transamerica Pyramid ke stáhnutí nebo vektorový klipart Koťátko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.