Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart ODG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ODG zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem ODG. Pakliže si chcete obrázek ODG stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart ODG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart ODG? Pak se podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek ODG patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zdravotní sestra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Harmonika ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Steampunk srdce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, svg, kliparty, download, grafika, zdarma, free, cliparts, ODG, ke stáhnutí, Symboly, ilustrace, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, Facebook, eshop, Twitter, PowerPoint, pozvánky, plakát, office, openOffice, etikety, časopis, webové stránky, diář, plakáty, profilovka, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Červ ke stažení, vektor Maki ke stažení nebo obrázek Doktorka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.