Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart ODG, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ODG zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - ODG. Klipart ODG je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart ODG ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek ODG je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hvězdička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Rtěnky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor GIF ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, ODG, kliparty, ke stáhnutí, download, svg, ODG, grafika, cliparts, vektor, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, pozvánky, profilovka, web, památník, plakát, Pinterest, dokumenty, textové dokumenty, word, dokument, seminární práce, články, škola, PowerPoint, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Achát ke stáhnutí, klipart Kačer zdarma nebo ilustrace Cesmína ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.