Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zeleninové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zeleninové srdce. Obrázek Zeleninové srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zeleninové srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zeleninové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1405
1280x1124
800x703
500x439
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 360 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zeleninové srdce se nachází v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík farmář ke stažení Podívejte se i na klipart Růžová stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kudlanka nábožná zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zeleninové srdce, Láska, download, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, zdarma, ilustrace, grafika, Zeleninové srdce, klipart, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, plakát, články, Facebook, inkscape, Twitter, dokument, pozvánky, blog, corelDraw, seminární práce, profil, web, Pinterest, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Větrný mlýn ke stažení, ilustrace Čínský Nový rok ke stáhnutí nebo vektor Akustická kytara zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.