Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zeleninové srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení

Zeleninové srdce je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Zeleninové srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zeleninové srdce? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zeleninové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1405
1280x1124
800x703
500x439
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 360 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Zeleninové srdce můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Zeleninové srdce se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Édouard Manet ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pánev zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrý stromeček ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, klipart, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Zeleninové srdce, Zeleninové srdce, cliparts, ke stáhnutí, free, ke stažení, obrázek, vektor, download

Doporučené použití klipartu: video, office, openOffice, plakát, dokument, Adobe Illustrator, textové dokumenty, corelDraw, avatar, škola, články, inkscape, časopis, prezentace, etikety, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Ptáček ke stáhnutí, obrázek, klipart Znak váhy zdarma nebo vektorový klipart Roztleskávačka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.