Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zeleninové srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Zeleninové srdce. Doporučujeme stahovat obrázek Zeleninové srdce ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zeleninové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1405
1280x1124
800x703
500x439
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 360 586 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zeleninové srdce s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Zeleninové srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Arkansas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Steak zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bulldozer ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, free, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, Zeleninové srdce, Zeleninové srdce, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, web, články, deníček, profilovka, openOffice, etikety, corelDraw, textové dokumenty, diář, webové stránky, vstupenky, plakáty, památník, referáty, Facebook, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Cool smajlík ke stáhnutí, obrázek, klipart Pstruh duhový ke stažení nebo vektorový klipart Složka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.