Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zeleninové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zeleninové srdce. Klipart Zeleninové srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Zeleninové srdce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zeleninové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1405
1280x1124
800x703
500x439
160x141

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 360 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zeleninové srdce se nachází v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mimozemské vejce ke stažení Podívejte se i na vektor Leguán zelený ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Bobřík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zeleninové srdce, ilustrace, vektor, ke stažení, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Láska, grafika, kliparty, klipart, Zeleninové srdce, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, památník, PowerPoint, kalendář, profilovka, corelDraw, web, openOffice, Pinterest, office, pozvánky, textové dokumenty, prezentace, dokumenty, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Červená rtěnka ke stažení, obrázek Rozbitá láhev ke stáhnutí nebo klipart Lopatkovec zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.