Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zeleninové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zeleninové srdce. Obrázek Zeleninové srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zeleninové srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zeleninové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1405
1280x1124
800x703
500x439
160x141

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 360 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zeleninové srdce je v sekci Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Špagety ke stažení Podívejte se i na obrázek Andorra ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vyplazený jazyk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Zeleninové srdce, Láska, svg, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, Zeleninové srdce, grafika, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: web, textové dokumenty, časopis, škola, corelDraw, kalendář, Facebook, Adobe Illustrator , profilovka, profil, prezentace, plakát, Instagram, referáty, openOffice, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Velikonoce ke stažení, klipart Vánoční svíčky ke stáhnutí nebo ilustrace Veselý sněhulák zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.