Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zeleninové srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zeleninové srdce. Vektorový obrázek Zeleninové srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zeleninové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1405
1280x1124
800x703
500x439
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 360 586 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zeleninové srdce s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Zeleninové srdce patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Škrabka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jezevec ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart XHTM ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stažení, obrázek, cliparts, svg, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, Zeleninové srdce, Láska, Zeleninové srdce, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, etikety, profilovka, openOffice, profil, dokumenty, Facebook, blog, eshop, PowerPoint, diář, wordpress, Adobe Illustrator, Pinterest, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Světlemodrá stužka ke stažení, vektor Mrkev v sáčku ke stažení nebo obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.