Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zeleninové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zeleninové srdce. Klipart Zeleninové srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Zeleninové srdce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zeleninové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1405
1280x1124
800x703
500x439
160x141

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 360 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zeleninové srdce je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ovocný věnec ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Steak zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Baset ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Zeleninové srdce, obrázek, Láska, grafika, vektorový obrázek, Zeleninové srdce, svg, cliparts, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, avatar, dokument, památník, Pinterest, plakát, openOffice, Facebook, referáty, články, dokumenty, profil, kalendář, Adobe Illustrator , časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Lincoln ke stáhnutí, vektor Ohlašovna požáru zdarma nebo obrázek Recepční ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.