Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zeleninové srdce (Láska) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Zeleninové srdce stahujte zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Zeleninové srdce. Vektorový obrázek Zeleninové srdce jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zeleninové srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zeleninové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeleninové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1405
1280x1124
800x703
500x439
160x141

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 360 586 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Zeleninové srdce? Pak se podělte se známými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Vektorový klipart Zeleninové srdce se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart OTS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavozelená medúza ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Bezpečnostní kamera ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, free, Zeleninové srdce, grafika, Zeleninové srdce, svg, klipart, vektor, kliparty, Láska

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, office, Pinterest, logo, katalog, profilovka, plakát, památník, oznámení, magazín, vstupenky, fotokniha, články, profil, koláž, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Smajlík ticho ke stažení, obrázek, klipart Pstruh duhový ke stažení nebo vektorový obrázek Eiffelova věž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.