Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fotograf (Muži) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fotograf zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Fotograf. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Fotograf. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Fotograf v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotograf zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotograf ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotograf ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 177 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Fotograf? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Fotograf patří do sekce Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dvě mochomůrky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prasečí hlava ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kuřátko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, Muži, grafika, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, free, vektor, obrázek, svg, Fotograf, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, openOffice, inkscape, wordpress, Facebook, Twitter, Adobe Illustrator, word, články, fotokniha, eshop, škola, referáty, diář, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Červené vajíčko ke stažení, obrázek, klipart Energetický nápoj ke stažení nebo vektorový klipart APP ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.