Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotograf, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fotograf zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Fotograf. Klipart Fotograf je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotograf zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotograf ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotograf ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 177 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fotograf patří do sekce Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Durian zdarma Podívejte se i na vektor Slunéčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Menora ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Fotograf, zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, Fotograf, download, vektorový obrázek, kliparty, free, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, kalendář, Pinterest, office, památník, Instagram, textové dokumenty, Twitter, blog, web, prezentace, pozvánky, dokumenty, referáty, openOffice, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Půlnoc zdarma, obrázek TXT ke stažení nebo klipart Otto von Bismarck ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.