Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fotograf (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotograf zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fotograf. Pakliže si chcete obrázek Fotograf stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotograf zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Fotograf ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotograf ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 177 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Fotograf můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Fotograf se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květinová mřížka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté fazole ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Telefon zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, Fotograf, Fotograf, grafika, cliparts, zdarma, obrázek, Muži, vektor, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: eshop, plakáty, inkscape, Facebook, webové stránky, Instagram, fotokniha, dokument, web, corelDraw, dokumenty, prezentace, blog, avatar, profil, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Free WiFi zdarma, vektorový obrázek Alžírsko ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Guyana ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.