Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Váha, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Váha zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Váha. Klipart Váha je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váha zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Váha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váha ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1399x1600
1119x1280
699x800
437x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 551 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Váha se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PDF ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pastinák zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté F ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Váha, ilustrační obrázek, klipart, Přístroje, cliparts, free, svg, Váha, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, grafika, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, fotokniha, textové dokumenty, PowerPoint, Facebook, prezentace, avatar, Adobe Illustrator , dokument, kalendář, škola, Pinterest, seminární práce, časopis, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Paragraf ke stáhnutí, ilustrace Škola zdarma nebo vektor bunsenův kahan ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.