Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Džembe (Hudba) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džembe k bezplatnému stažení

Džembe je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte klipart Džembe v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Džembe? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džembe zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Džembe ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džembe ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

644x1600
515x1280
322x800
201x500
64x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 815 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Džembe s kolegy na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Vektorový obrázek Džembe je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Plakající smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Větrný mlýn zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Estonsko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, free, grafika, Džembe, Hudba, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, download, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, diář, etikety, profil, bakalářská práce, dokumenty, katalog, web, plakáty, letáky, logo, vizitky, Twitter, avatar, webové stránky, památník, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Corvette ke stáhnutí, obrázek, klipart Potápěčské brýle ke stažení nebo obrázek, klipart Windsurfing zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.