Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bicí nástroje, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bicí nástroje zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bicí nástroje. Pakliže si chcete obrázek Bicí nástroje stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bicí nástroje v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí nástroje zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bicí nástroje ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí nástroje ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1439x1600
1151x1280
800x889
449x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: marcelomotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bicí nástroje je v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Borůvka zdarma Podívejte se i na obrázek Eskalátor ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Word ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Bicí nástroje, ke stáhnutí, grafika, klipart, ke stažení, obrázek, Bicí nástroje, vektor, svg, kliparty, cliparts, Hudba, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, office, kalendář, PowerPoint, webové stránky, referáty, fotokniha, web, openOffice, blog, plakát, Instagram, dokumenty, corelDraw, dokument, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Symbol míru zdarma, klipart Santa upír ke stažení nebo ilustrace Zmrzlina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.