Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bicí nástroje, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bicí nástroje zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bicí nástroje. Stahujte klipart Bicí nástroje v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí nástroje zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bicí nástroje ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí nástroje ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1439x1600
1151x1280
800x889
449x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: marcelomotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bicí nástroje je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cool smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční obálka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelený stromeček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, svg, cliparts, zdarma, Bicí nástroje, download, obrázek, free, ilustrace, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, Hudba

Doporučené použití klipartu: profil, corelDraw, webové stránky, Adobe Illustrator , dokumenty, Twitter, prezentace, dokument, office, plakát, škola, inkscape, openOffice, památník, články, avatar

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zipový jezdec zdarma, klipart Křeček ke stažení nebo ilustrace Včelička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.