Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Přání k Vánocům (Vánoce) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Přání k Vánocům stahujte zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Přání k Vánocům. Obrázek Přání k Vánocům je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přání k Vánocům zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Přání k Vánocům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přání k Vánocům ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x870
1280x696
800x435
500x272
160x87

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 813 031 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rastrojo2

Tento obrázek s názvem (Přání k Vánocům) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Přání k Vánocům patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Keltský kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atomová elektrárna ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bílý autobus ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Přání k Vánocům, obrázek, klipart, free, vektor, svg, cliparts, ke stažení, grafika, Vánoce, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, openOffice, články, koláž, bakalářská práce, časopis, webové stránky, památník, vizitky, kalendář, logo, škola, manuály, prospekty, Pinterest, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Bagr ke stažení, vektorový klipart Jelen ke stažení nebo obrázek Novorozenec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.