Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lampion, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lampion zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lampion. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lampion. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lampion ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 242 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lampion se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek BMW ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Medvěd zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Saranče ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Lampion, vektor, zdarma, cliparts, Lampion, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, free, Vánoce, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, seminární práce, Twitter, kalendář, corelDraw, office, prezentace, plakát, škola, plakáty, časopis, dokumenty, textové dokumenty, web, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Sterilovaná zelenina ke stáhnutí, obrázek Znak štír zdarma nebo klipart Průhledný duch ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.