Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lampion (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lampion stahujte zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lampion. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lampion nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lampion? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lampion ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 242 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: NetAlloy

Líbí se vám klipart Lampion? Pak se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Lampion je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kapitol ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Router ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeninové číslo 4 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, kliparty, Lampion, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, free, Lampion, obrázek, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prospekty, Zoner Callisto, seminární práce, inkscape, Adobe Illustrator, fotografie, eshop, magazín, office, dokumenty, Twitter, časopis, tiskoviny, wordpress, profil, Instagram, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Brouček ke stažení, klipart Helikoptéra ke stáhnutí nebo vektor SYS ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.