Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lampion (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lampion zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lampion. Kreslená ilustrace Lampion je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lampion ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 112 242 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: NetAlloy

Zaujal vás náš klipart Lampion? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Lampion se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žížala ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bubínek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Srdce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, ke stáhnutí, Lampion, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, Lampion, free, grafika, vektorový obrázek, svg, Vánoce, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, inkscape, office, časopis, profil, referáty, diář, blog, dokument, plakáty, Twitter, škola, word, Facebook, Pinterest, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart VW Scirocco zdarma, vektor Dívka na koštěti ke stáhnutí nebo obrázek Telefon ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.