Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lampion (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lampion zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Lampion. Stahujte klipart Lampion v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Lampion ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 242 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: NetAlloy

Sdílejte klipart nazvaný Lampion s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Lampion se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Free ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý zvýrazňovač zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Bludiště ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, cliparts, svg, vektor, ilustrace, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Lampion, Lampion, kliparty, klipart, grafika, download

Doporučené použití klipartu: inkscape, fotokniha, plakáty, wordpress, dokument, eshop, plakát, textové dokumenty, pozvánky, Instagram, dokumenty, profil, Pinterest, etikety, časopis, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Digitální znak 2 ke stáhnutí, vektorový obrázek John Fitzgerald Kennedy zdarma nebo vektorový obrázek Vytřeštěné oči zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.