Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Chleba (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chleba zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Chleba. Obrázek Chleba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chleba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x850
1280x680
800x425
500x266
160x85

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Chleba můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Chleba se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelené jablíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stěrače ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík panda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, Chleba, vektorový obrázek, klipart, vektor, grafika, Chleba, zdarma, kliparty, ilustrace, cliparts, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, wordpress, webové stránky, openOffice, časopis, textové dokumenty, pozvánky, blog, prezentace, dokument, web, office, články, Twitter, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Zlaté číslo 1 zdarma, vektorový obrázek Potápěčské brýle ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Špendlík ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.