Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Chleba (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chleba zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Chleba. Klipart Chleba je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chleba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chleba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x850
1280x680
800x425
500x266
160x85

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Chleba s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Chleba je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modlení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pejsek s kočičkou ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hnědý autobus ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, ke stáhnutí, obrázek, Chleba, vektor, ilustrace, klipart, kliparty, download, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, free, Chleba

Doporučené použití klipartu: diář, památník, Pinterest, eshop, wordpress, avatar, PowerPoint, vstupenky, seminární práce, inkscape, časopis, Twitter, etikety, textové dokumenty, pozvánky, webové stránky, Facebook

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Čokoládový donut ke stažení, obrázek Mapa Rwandy ke stáhnutí nebo ilustrace Zahradní hadice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.