Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Injekční stříkačka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení

Injekční stříkačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Injekční stříkačka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Injekční stříkačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pitr

Zaujal vás náš klipart Injekční stříkačka? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Injekční stříkačka patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sršák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Umývání auta ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ledňáček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, free, Injekční stříkačka, vektor, Nástroje, klipart, cliparts, ke stažení, obrázek, download, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, články, wordpress, PowerPoint, kalendář, Twitter, office, fotokniha, inkscape, webové stránky, profilovka, plakát, referáty, plakáty, Adobe Illustrator, diář

Mezi hezké kresby patří i klipart Santova asistentka ke stažení, vektor Mapa Montany ke stažení nebo obrázek Zlaté E ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.