Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Injekční stříkačka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení

Injekční stříkačka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Injekční stříkačka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Injekční stříkačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 204 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pitr

Zaujal vás náš klipart Injekční stříkačka? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Injekční stříkačka se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Azurová kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Král ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Chléb zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, svg, zdarma, grafika, cliparts, ke stažení, download, vektorový obrázek, Injekční stříkačka, Injekční stříkačka, Nástroje, obrázek, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, eshop, Facebook, diář, video, Pinterest, Adobe Illustrator, inkscape, web, office, plakáty, Twitter, PowerPoint, wordpress, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Dikobraz zdarma, vektorový obrázek Srdíčkový rámeček ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Taco ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.