Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Injekční stříkačka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Injekční stříkačka. Stahujte klipart Injekční stříkačka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Injekční stříkačka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Injekční stříkačka se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pentagram ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Růžová květina zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Citron ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, download, ke stažení, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, Injekční stříkačka, Nástroje, Injekční stříkačka, klipart, vektor, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, webové stránky, referáty, inkscape, web, openOffice, profilovka, PowerPoint, profil, seminární práce, škola, prezentace, textové dokumenty, plakát, Facebook, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Robin Hood ke stáhnutí, obrázek Valentýnské bonbony zdarma nebo klipart Německý voják ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.