Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Injekční stříkačka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Injekční stříkačka. Kreslená ilustrace Injekční stříkačka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Injekční stříkačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 204 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pitr

Potěší nás, pokud budete tento klipart Injekční stříkačka sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Injekční stříkačka patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santa čepice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pohřebák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Věž zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, ilustrační obrázek, grafika, Injekční stříkačka, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, download, klipart, cliparts, Injekční stříkačka, obrázek, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, textové dokumenty, plakáty, word, profil, diář, referáty, eshop, dokument, avatar, časopis, Adobe Illustrator, památník, web, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Cyklista zdarma, ilustrace Stíhačka ke stáhnutí nebo klipart Šedá stuha ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.