Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dvě mochomůrky (Rostliny) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Dvě mochomůrky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dvě mochomůrky. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Dvě mochomůrky v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvě mochomůrky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dvě mochomůrky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvě mochomůrky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1033
1280x826
800x516
500x323
160x103

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 873 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dvě mochomůrky s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Dvě mochomůrky se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žluté auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lištička ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, Dvě mochomůrky, ilustrace, vektor, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, Rostliny, klipart, cliparts, svg, ke stáhnutí, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, video, profil, plakáty, wordpress, letáky, články, deníček, oznámení, plakát, diář, Instagram, památník, diplomová práce, web, brožury, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Smajlík s hroty ke stáhnutí, vektorový klipart Abstraktní ananas ke stáhnutí nebo vektorový klipart Kompresor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.