Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dvě mochomůrky, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvě mochomůrky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dvě mochomůrky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvě mochomůrky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dvě mochomůrky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvě mochomůrky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1033
1280x826
800x516
500x323
160x103

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dvě mochomůrky je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelené nůžky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jetel zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Socha ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, Dvě mochomůrky, zdarma, cliparts, klipart, download, vektorový obrázek, kliparty, vektor, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, Rostliny, Dvě mochomůrky

Doporučené použití klipartu: články, webové stránky, openOffice, textové dokumenty, plakát, office, plakáty, prezentace, fotokniha, PowerPoint, inkscape, profil, word, časopis, corelDraw, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek HTML formát ke stáhnutí, klipart Závaží 1 kg zdarma nebo ilustrace Mikrovlnná trouba ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.