Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dvě mochomůrky (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvě mochomůrky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dvě mochomůrky. Klipart Dvě mochomůrky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvě mochomůrky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dvě mochomůrky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvě mochomůrky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1033
1280x826
800x516
500x323
160x103

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Dvě mochomůrky? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Dvě mochomůrky je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Rebarbora ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pelikán ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Heroin ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, ilustrace, vektor, svg, Dvě mochomůrky, download, grafika, Dvě mochomůrky, cliparts, ilustrační obrázek, free, Rostliny, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator, pozvánky, prezentace, fotokniha, avatar, corelDraw, wordpress, časopis, web, dokument, word, kalendář, památník, Facebook, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Žabka ke stažení, obrázek Cuketa ke stažení nebo vektor Meče a štít ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.