Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dvě mochomůrky (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dvě mochomůrky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dvě mochomůrky. Kreslená ilustrace Dvě mochomůrky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvě mochomůrky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dvě mochomůrky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dvě mochomůrky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1033
1280x826
800x516
500x323
160x103

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Dvě mochomůrky? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Dvě mochomůrky je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Okarína Xun ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stařena zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Joystick ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dvě mochomůrky, ke stažení, vektor, Dvě mochomůrky, svg, vektorový obrázek, download, Rostliny, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, eshop, office, profilovka, webové stránky, články, plakát, kalendář, Instagram, web, fotokniha, wordpress, seminární práce, PowerPoint, blog, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Vlak ke stáhnutí, vektorový klipart Mapa Ruska zdarma nebo obrázek, klipart Smajlík s rouškou zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.