Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek VHD (Symboly) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart VHD k bezplatnému stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje VHD. Vektorový obrázek VHD jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart VHD zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart VHD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart VHD ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 545 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný VHD s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek VHD je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Fotbalista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz prostituce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zelí ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, svg, cliparts, Symboly, VHD, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, vektor, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: etikety, logo, avatar, Zoner Callisto, oznámení, Facebook, profilovka, word, magazín, video, wordpress, plakáty, Pinterest, corelDraw, dokument, office, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart DWG ke stáhnutí, obrázek, klipart Tmavé pivo ke stažení nebo obrázek, klipart Zamilované psaníčko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.