Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bandura, Hudba do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bandura zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bandura. Klipart Bandura je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Bandura v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bandura zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bandura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bandura ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x886
1280x709
800x443
500x277
160x89

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 696 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bandura je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Myšlenky na Vánoce ke stažení Podívejte se i na obrázek LGBT stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Baskytara zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, ilustrace, vektor, Hudba, zdarma, grafika, cliparts, ke stáhnutí, Bandura, free, Bandura, klipart, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, články, web, inkscape, seminární práce, dokumenty, profilovka, Pinterest, Twitter, corelDraw, Facebook, office, referáty, prezentace, plakáty, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pirát ke stažení, klipart Cesmína ke stáhnutí nebo ilustrace Ubrus zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.