Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bandura (Hudba) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bandura ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bandura. Klipart Bandura je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bandura? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bandura zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bandura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bandura ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x886
1280x709
800x443
500x277
160x89

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 696 253 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Bandura? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Bandura je v kategorii Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Binokulární dalekohled ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Parní vláček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Albert Einstein zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Bandura, Bandura, ke stažení, cliparts, svg, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, obrázek, download, ilustrační obrázek, grafika, Hudba, ilustrace

Doporučené použití klipartu: vizitky, oznámení, manuály, profilovka, magazín, textové dokumenty, fotokniha, diář, deníček, fotografie, dokumenty, brožury, tiskoviny, vstupenky, škola, blog, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Červený smajlík zdarma, ilustrace Topaz ke stáhnutí nebo vektor Motorová pila ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.