Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bandura, Hudba do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bandura zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bandura. Klipart Bandura je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Bandura v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bandura zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bandura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bandura ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x886
1280x709
800x443
500x277
160x89

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 696 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bandura je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hruškovice zdarma Podívejte se i na ilustrace Pákistán ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sýkora koňadra ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, free, ke stáhnutí, cliparts, svg, klipart, obrázek, Bandura, Bandura, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Hudba, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, office, plakáty, dokumenty, textové dokumenty, avatar, webové stránky, Pinterest, prezentace, seminární práce, Adobe Illustrator , fotokniha, články, PowerPoint, openOffice, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Harry Truman zdarma, vektor Chleba ke stažení nebo obrázek Autobaterie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.