Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karambola, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karambola zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Karambola. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Karambola. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karambola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karambola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karambola ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1047
1280x838
800x524
500x327
160x105

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 295 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ycteo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karambola je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jeřáb zdarma Podívejte se i na obrázek Oběšenec ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Růžičková kapusta ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, zdarma, obrázek, free, kliparty, Ovoce, ke stáhnutí, Karambola, ilustrace, grafika, klipart, Karambola, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, profil, památník, Adobe Illustrator , seminární práce, office, články, openOffice, avatar, plakáty, časopis, word, Facebook, blog, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Myš zdarma, klipart Banjo ke stažení nebo ilustrace Budík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.