Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karambola, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karambola zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Karambola. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Karambola. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karambola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karambola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karambola ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1047
1280x838
800x524
500x327
160x105

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 295 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ycteo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karambola je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdce z abecedy zdarma Podívejte se i na obrázek Digitální znak 8 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Čarodějnice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Karambola, kliparty, svg, ilustrační obrázek, vektor, klipart, download, cliparts, grafika, obrázek, ilustrace, free, ke stáhnutí, Ovoce, Karambola

Doporučené použití klipartu: časopis, plakát, word, plakáty, Instagram, Adobe Illustrator , pozvánky, corelDraw, fotokniha, památník, inkscape, prezentace, dokument, referáty, openOffice, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Miluji hudbu zdarma, klipart Argentina ke stažení nebo ilustrace Žirafa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.