Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Malá tanečnice (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Malá tanečnice ke stažení zadarmo

Malá tanečnice je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Malá tanečnice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malá tanečnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malá tanečnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malá tanečnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 594 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: paulliu

Tento obrázek s názvem (Malá tanečnice) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Malá tanečnice je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Batole ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filmová kamera ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Sexy čarodějka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, grafika, cliparts, download, zdarma, ilustrace, free, vektor, ke stažení, obrázek, kliparty, Ženy, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prospekty, PowerPoint, profil, články, referáty, dokument, oznámení, Twitter, wordpress, logo, diplomová práce, prezentace, eshop, web, vstupenky, Facebook, katalog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Zamilovaní ptáci ke stažení, vektorový obrázek Mapa Kataru ke stažení nebo obrázek, klipart Zlaté L ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.