Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Malá tanečnice (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malá tanečnice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Malá tanečnice. Vektorová ilustrace Malá tanečnice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malá tanečnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malá tanečnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malá tanečnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 594 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: paulliu

Sdílejte klipart nazvaný Malá tanečnice s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Malá tanečnice je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Cola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněhová vločka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Čtenářka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, ke stažení, Ženy, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, vektorový obrázek, Malá tanečnice, svg, grafika, Malá tanečnice

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, eshop, Twitter, profil, Instagram, inkscape, blog, textové dokumenty, PowerPoint, dokumenty, památník, video, kalendář, office, wordpress

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Višně ke stáhnutí, obrázek Koblihy zdarma nebo vektor Afrika zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.