Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Love (Láska) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Love zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Love. Klipart Love je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Love zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Love ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Love ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1338
1280x1070
800x669
500x418
160x134

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 981 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: MLBPROD

Tento obrázek s názvem (Love) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Love je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek CSS icon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sklad zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Salvador ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Love, zdarma, klipart, svg, ilustrační obrázek, vektor, Love, download, obrázek, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, kliparty, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, etikety, blog, škola, webové stránky, word, PowerPoint, diář, dokument, prezentace, pozvánky, dokumenty, kalendář, corelDraw, Facebook, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Mapa Irska ke stáhnutí, vektorový klipart Historické rádio zdarma nebo obrázek, klipart Santova čepice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.