Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mokré jablko (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mokré jablko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mokré jablko. Pakliže si chcete obrázek Mokré jablko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mokré jablko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mokré jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mokré jablko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mokré jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1422x1600
1138x1280
711x800
444x500
142x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 251 505 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Keistutis

Sdílejte klipart nazvaný Mokré jablko s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Mokré jablko patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatá kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlemodrý stromek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Požární tlačítko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Mokré jablko, cliparts, free, kliparty, zdarma, ilustrace, download, obrázek, grafika, Mokré jablko, Ovoce, klipart, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: etikety, corelDraw, časopis, openOffice, fotokniha, video, Pinterest, avatar, eshop, škola, Facebook, pozvánky, webové stránky, plakát, diář, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Bagr ke stáhnutí, vektor Xylofon zdarma nebo obrázek Beznohý pirát zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.