Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kostka ledu (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostka ledu zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kostka ledu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kostka ledu nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kostka ledu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1057x1280
661x800
413x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 330 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: SaraSara

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kostka ledu sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Kostka ledu je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Johann Sebastian Bach ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kosmická loď ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Ibuprofen zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, cliparts, kliparty, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Nápoje, zdarma, obrázek, free, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, referáty, office, corelDraw, plakáty, word, Twitter, avatar, webové stránky, wordpress, fotokniha, seminární práce, škola, profil, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Hvězdnice pyrenejská zdarma, vektorový klipart I love you ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Žlutý meloun ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.