Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostka ledu, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostka ledu zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kostka ledu. Klipart Kostka ledu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostka ledu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1057x1280
661x800
413x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 330 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SaraSara

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kostka ledu je v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá stuha ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Betlém zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Odšťavňovač ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, ilustrace, ke stažení, svg, grafika, Kostka ledu, Kostka ledu, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, zdarma, download, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, profilovka, dokument, web, PowerPoint, Adobe Illustrator , referáty, kalendář, časopis, dokumenty, plakát, blog, Pinterest, webové stránky, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Heroin ke stáhnutí, klipart Zlatý prstýnek zdarma nebo ilustrace Květina ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.