Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostka ledu, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostka ledu zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kostka ledu. Klipart Kostka ledu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kostka ledu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1057x1280
661x800
413x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 330 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SaraSara

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kostka ledu je v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hroch zdarma Podívejte se i na ilustrace BASH ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dráček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, grafika, zdarma, kliparty, svg, download, ke stáhnutí, Kostka ledu, Nápoje, Kostka ledu, obrázek, ke stažení, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, profilovka, referáty, Twitter, památník, office, word, dokument, seminární práce, PowerPoint, Adobe Illustrator , inkscape, webové stránky, dokumenty, kalendář, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Požárník zdarma, vektor Zlaté J ke stažení nebo obrázek Kytička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.