Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kostka ledu (Nápoje) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostka ledu zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kostka ledu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Kostka ledu v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kostka ledu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostka ledu ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1057x1280
661x800
413x500
131x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 330 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: SaraSara

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kostka ledu s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Kostka ledu patří do sekce Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pokladní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart bunsenův kahan ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Bílý střelec ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kostka ledu, obrázek, klipart, Nápoje, ilustrace, download, kliparty, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, Kostka ledu, ke stažení, vektor, svg, free

Doporučené použití klipartu: články, webové stránky, word, seminární práce, prezentace, office, blog, PowerPoint, pozvánky, profilovka, referáty, časopis, fotokniha, Pinterest, video, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Elfka ke stažení, vektorový obrázek Frankenstein ke stažení nebo vektorový obrázek Růžové vajíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.