Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Joystick, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Joystick zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Joystick. Vektorová ilustrace Joystick je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Joystick lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Joystick zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Joystick ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Joystick ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Joystick patří do sekce Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smutné srdíčko zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Rwandy ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kuřačka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, kliparty, free, Joystick, zdarma, cliparts, ke stažení, klipart, obrázek, ilustrace, svg, Joystick, grafika, Přístroje

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokument, inkscape, dokumenty, word, textové dokumenty, avatar, škola, PowerPoint, blog, kalendář, Pinterest, office, prezentace, web, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart 2019 zdarma, ilustrace Mapa Jižní Ameriky ke stažení nebo vektor Albert Einstein ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.