Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pečený krocan, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pečený krocan zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pečený krocan. Klipart Pečený krocan je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Pečený krocan? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pečený krocan zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Pečený krocan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pečený krocan ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x621
1280x497
800x310
500x194
160x62

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pečený krocan patří do sekce Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz dětí zdarma Podívejte se i na klipart Domina ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Štít ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, svg, Pečený krocan, Jídlo, cliparts, ilustrace, ke stažení, download, kliparty, obrázek, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, office, fotokniha, dokument, pozvánky, Adobe Illustrator , PowerPoint, kalendář, Facebook, prezentace, blog, Instagram, profilovka, seminární práce, web, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Model atomu zdarma, ilustrace Zákaz graffiti ke stažení nebo vektor Automatická pračka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.