Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pečený krocan, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pečený krocan zdarma ke stažení

Pečený krocan je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pečený krocan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pečený krocan zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pečený krocan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pečený krocan ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x621
1280x497
800x310
500x194
160x62

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pečený krocan je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žák ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Malina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pudink ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, obrázek, download, Jídlo, svg, vektorový obrázek, vektor, klipart, kliparty, zdarma, Pečený krocan, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, referáty, PowerPoint, openOffice, dokumenty, textové dokumenty, inkscape, Twitter, Facebook, Adobe Illustrator , památník, profil, corelDraw, fotokniha, blog, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Ježek ke stáhnutí, klipart Bernardýn zdarma nebo ilustrace Tykev ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.