Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý květ, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zlatý květ. Klipart Zlatý květ je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlatý květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatý květ patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrý zvýrazňovač zdarma Podívejte se i na klipart Slunéčko osmnáctitečné ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Weta ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Zlatý květ, grafika, ke stáhnutí, Zlatý květ, klipart, cliparts, Květiny, ilustrace, obrázek, zdarma, free, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, pozvánky, inkscape, Pinterest, blog, seminární práce, plakát, PowerPoint, referáty, textové dokumenty, webové stránky, kalendář, památník, fotokniha, prezentace, články

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Červená cibule zdarma, ilustrace Vánoce ke stažení nebo vektor Morpho theseus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.