Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlatý květ (Květiny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zlatý květ. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlatý květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Zlatý květ) můžete sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Zlatý květ je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Achát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adam a Eva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kadibudka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrace, Zlatý květ, ilustrační obrázek, download, Květiny, klipart, kliparty, Zlatý květ, vektor, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, škola, inkscape, video, avatar, corelDraw, profilovka, památník, prezentace, Instagram, kalendář, eshop, webové stránky, časopis, články, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Hnědý strom zdarma, klipart Dracena ke stáhnutí nebo ilustrace Warszawa 210 ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.