Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý květ, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zlatý květ. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlatý květ nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatý květ patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Medvídek koala zdarma Podívejte se i na klipart Sakura ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Energy drink ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, Zlatý květ, cliparts, ke stažení, klipart, download, free, Zlatý květ, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, Adobe Illustrator , Instagram, Pinterest, profilovka, openOffice, blog, Twitter, profil, plakát, prezentace, seminární práce, web, památník, dokument, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Běžec zdarma, ilustrace Citroen C4 Cactus ke stažení nebo vektor Elfka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.