Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlatý květ (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zlatý květ. Stahujte klipart Zlatý květ v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatý květ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zlatý květ s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Zlatý květ je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Klíč od auta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová klávesnice zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté E ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, Zlatý květ, obrázek, ilustrace, klipart, vektor, ke stažení, svg, Zlatý květ, free, zdarma, grafika, download, Květiny

Doporučené použití klipartu: kalendář, profil, diář, eshop, web, textové dokumenty, webové stránky, avatar, etikety, profilovka, články, časopis, openOffice, plakáty, blog, office

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mapa Velké Británie ke stáhnutí, klipart Řídicí věž zdarma nebo ilustrace Žlutý roh zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.