Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý květ, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zlatý květ. Klipart Zlatý květ je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlatý květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlatý květ je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ředkve ke stažení Podívejte se i na ilustrace Angkor Vat ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dévédéčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, kliparty, zdarma, ilustrace, Zlatý květ, free, Zlatý květ, svg, klipart, grafika, download, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, Instagram, corelDraw, word, office, Twitter, plakáty, dokumenty, profilovka, škola, plakát, avatar, památník, kalendář, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Popcorn ke stažení, vektor Sushi ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Bulharska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.