Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý květ, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zlatý květ. Klipart Zlatý květ je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlatý květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý květ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý květ je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Bulharska ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Brambůrky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor CSS icon ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zlatý květ, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, Květiny, zdarma, Zlatý květ, kliparty, free, vektorový obrázek, klipart, vektor, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, pozvánky, profilovka, dokumenty, Adobe Illustrator , Facebook, office, PowerPoint, plakát, památník, Instagram, word, Twitter, avatar, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pomerančový džus ke stáhnutí, klipart Koktejl zdarma nebo ilustrace Vážka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.