Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý květ, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zlatý květ. Klipart Zlatý květ je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlatý květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatý květ patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sexy žena zdarma Podívejte se i na klipart Formát PDF ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Hugh Jackman ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Květiny, kliparty, vektorový obrázek, vektor, Zlatý květ, ilustrace, free, grafika, klipart, obrázek, ke stáhnutí, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, Facebook, word, Twitter, profil, corelDraw, Pinterest, články, plakáty, plakát, profilovka, avatar, textové dokumenty, referáty, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Banán zdarma, ilustrace Buben ke stažení nebo vektor Vozíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.