Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květinka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květinka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květinka. Pakliže si chcete obrázek Květinka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1546
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květinka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Filmové srdce ke stažení Podívejte se i na vektor Webkamera ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Tři králové zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, download, Květinka, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, svg, Květinka, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, pozvánky, textové dokumenty, dokumenty, openOffice, plakáty, referáty, word, webové stránky, inkscape, plakát, profilovka, škola, profil, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Nindža ke stažení, obrázek Wyoming ke stáhnutí nebo klipart Mapa Slovenska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.