Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květinka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Květinka. Vektorový obrázek Květinka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1546
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Květinka s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Květinka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pilot ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zeleninové srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor William Harvey ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, Květinka, Květinka, download, cliparts, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, wordpress, referáty, inkscape, corelDraw, časopis, památník, dokument, office, diář, PowerPoint, Pinterest, dokumenty, openOffice, webové stránky, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Vysmátý smajlík ke stáhnutí, vektorový klipart Anakonda zdarma nebo obrázek, klipart Suchoj Su-34 zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.