Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květinka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květinka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinka. Stahujte klipart Květinka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Květinka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1546
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květinka je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hlasitost ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Želvičky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Varhany ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Květiny, zdarma, Květinka, vektor, Květinka, kliparty, free, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, klipart, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, seminární práce, Facebook, Pinterest, plakáty, office, kalendář, PowerPoint, škola, corelDraw, plakát, word, dokument, časopis, avatar, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční dárek ke stáhnutí, klipart Vosa zdarma nebo ilustrace Krucifix ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.