Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květinka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květinka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinka. Stahujte klipart Květinka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Květinka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1546
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinka se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Windsurfing ke stažení Podívejte se i na klipart Narozeniny číslo 4 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek CSS soubor zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květinka, ke stažení, kliparty, grafika, vektorový obrázek, svg, free, obrázek, zdarma, download, klipart, Květinka, ilustrační obrázek, Květiny, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, blog, word, referáty, profil, Adobe Illustrator , avatar, textové dokumenty, openOffice, Pinterest, office, PowerPoint, inkscape, Twitter, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Ronald Reagan ke stažení, ilustrace Pistácie ke stáhnutí nebo vektor Celer zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.