Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květinka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinka stahujte zdarma

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Květinka. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Květinka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1546
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 828 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Květinka? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Květinka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlík s rouškou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Autobusová zastávka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Lev ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Květinka, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, download, klipart, Květinka, svg, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: eshop, vizitky, Pinterest, prospekty, referáty, prezentace, Instagram, články, fotografie, památník, plakát, PowerPoint, corelDraw, wordpress, etikety, oznámení, letáky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Přípona ODS ke stažení, klipart Skřivan ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Karikatura psa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.