Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květinka (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinka. Obrázek Květinka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1546
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Květinka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Květinka se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Graviola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 8 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Avocado zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, klipart, cliparts, grafika, Květinka, vektor, svg, obrázek, ke stáhnutí, download, zdarma, kliparty, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, památník, webové stránky, PowerPoint, prezentace, časopis, inkscape, škola, fotokniha, corelDraw, Pinterest, avatar, textové dokumenty, profil, seminární práce, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart DOCX zdarma, vektorový klipart Červený stromeček ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Pečený krocan ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.