Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Perníková chaloupka, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Perníková chaloupka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Perníková chaloupka. Klipart Perníková chaloupka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Perníková chaloupka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníková chaloupka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Perníková chaloupka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníková chaloupka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1583
1280x1266
800x791
500x495
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 89 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: irinuca

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Perníková chaloupka je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Komár ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sova zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Piáno ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Perníková chaloupka, download, klipart, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, free, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, plakát, inkscape, fotokniha, památník, openOffice, časopis, profilovka, dokument, plakáty, články, webové stránky, PowerPoint, prezentace, Instagram, office

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Těhulky ke stáhnutí, vektor Dálnice zdarma nebo obrázek Mapa Polska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.