Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Závaží 10 kg, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Závaží 10 kg zdarma ke stažení

Závaží 10 kg je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Závaží 10 kg ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Závaží 10 kg zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Závaží 10 kg ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Závaží 10 kg ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 534 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TakamiChie

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Závaží 10 kg je v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gibon ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Svařák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zelená paprika ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, kliparty, Závaží 10 kg, ilustrační obrázek, klipart, Závaží 10 kg, grafika, ke stažení, obrázek, Nástroje, download, svg, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, profilovka, word, kalendář, pozvánky, dokumenty, články, časopis, fotokniha, škola, plakát, referáty, web, openOffice, Twitter, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Květinový dekor ke stáhnutí, klipart Světlezelený stromek zdarma nebo ilustrace Nákladní vagón ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.