Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ježíš (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ježíš. Vektorová ilustrace Ježíš je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ježíš ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ježíš s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Ježíš se nachází v sekci Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Africká zvířata ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno V zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jemen ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Náboženství, ilustrace, kliparty, download, cliparts, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Ježíš, zdarma, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakát, plakáty, časopis, blog, inkscape, památník, kalendář, profilovka, Twitter, Pinterest, diář, Instagram, web, word, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Toyota Hilux ke stáhnutí, obrázek, klipart Netopýři zdarma nebo vektorový klipart Zamilovaní ptáčci zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.