Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ježíš (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Ježíš je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Ježíš je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Ježíš? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Ježíš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Ježíš s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Ježíš se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sakura ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Programátor ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zip ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ježíš, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, download, klipart, ke stažení, svg, Ježíš, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, Náboženství

Doporučené použití klipartu: Instagram, textové dokumenty, Adobe Illustrator, dokument, profil, Twitter, eshop, inkscape, etikety, dokumenty, webové stránky, Facebook, plakát, seminární práce, plakáty, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart SH ke stažení, vektorový obrázek Tropická ryba ke stažení nebo vektorový obrázek PDF formát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty najdete také tam.