Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ježíš (Náboženství) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježíš ke stažení zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Ježíš. Stahujte soubor Ježíš ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Náš tip. Použijte obrázek Ježíš v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ježíš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Ježíš) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Ježíš patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Abeceda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dezert ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kokosový ořech ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, obrázek, ke stažení, Ježíš, cliparts, download, svg, Ježíš, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prospekty, etikety, prezentace, openOffice, Instagram, dokumenty, vstupenky, Twitter, diář, letáky, bakalářská práce, dokument, fotografie, plakáty, Zoner Callisto, tiskoviny, diplomová práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kapitán ke stažení, vektor Dámské kolo ke stáhnutí nebo klipart Chatka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.