Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ježíš. Pakliže si chcete obrázek Ježíš stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ježíš? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ježíš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ježíš se nachází v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cherry rajčata ke stažení Podívejte se i na vektor CSV ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jemen zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ježíš, ilustrace, free, ke stáhnutí, download, klipart, ke stažení, Náboženství, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Ježíš, obrázek, cliparts, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, plakát, profilovka, avatar, webové stránky, inkscape, památník, fotokniha, web, blog, škola, články, seminární práce, PowerPoint, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Stařenka ke stažení, obrázek Pastinák ke stáhnutí nebo klipart Vodka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.