Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ježíš. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ježíš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ježíš je v sekci Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Padák ke stažení Podívejte se i na obrázek Lotyšsko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor SLDX zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, Ježíš, ke stažení, free, ilustrace, ilustrační obrázek, download, Náboženství, svg, obrázek, Ježíš, vektorový obrázek, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, referáty, plakát, web, avatar, plakáty, profilovka, seminární práce, škola, Twitter, pozvánky, textové dokumenty, Instagram, Pinterest, články, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek GAZ 21 ke stažení, klipart Lýkohub ke stáhnutí nebo ilustrace Flétna zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.