Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ježíš (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ježíš. Obrázek Ježíš je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ježíš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Ježíš) můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Ježíš patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šašlik ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá píšťalka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Motorová pila ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, free, ilustrace, ke stažení, Ježíš, cliparts, zdarma, Ježíš, Náboženství, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, video, wordpress, dokumenty, referáty, památník, Instagram, Pinterest, seminární práce, avatar, dokument, pozvánky, office, etikety, články, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart LGBT stužka ke stažení, vektor Srdce z duhy ke stažení nebo obrázek Francouzský buldoček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.