Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ježíš. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Ježíš ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ježíš se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Menora ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bílá složka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Byznysmen ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Ježíš, ke stáhnutí, vektor, Náboženství, ilustrace, grafika, svg, Ježíš, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, inkscape, kalendář, škola, webové stránky, textové dokumenty, Pinterest, seminární práce, plakáty, corelDraw, Facebook, profilovka, památník, referáty, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Semafor ke stáhnutí, ilustrace Stará rachejtle zdarma nebo vektor DVD ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.