Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš, Náboženství do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježíš zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ježíš. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ježíš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ježíš je v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Adventní věnec zdarma Podívejte se i na ilustrace Zákaz křesťanství ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Čivava ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, ke stáhnutí, svg, obrázek, zdarma, ke stažení, cliparts, download, vektorový obrázek, Ježíš, free, grafika, Náboženství, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, webové stránky, seminární práce, Adobe Illustrator , dokument, památník, openOffice, office, web, Twitter, Pinterest, prezentace, Instagram, inkscape, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Fialový motýl zdarma, vektor Kladivo ke stažení nebo obrázek Bludiště ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.