Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Michelle Trachtenberg (Osobnosti) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Michelle Trachtenberg stahujte zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Michelle Trachtenberg. Kreslená ilustrace Michelle Trachtenberg je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Michelle Trachtenberg zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Michelle Trachtenberg ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Michelle Trachtenberg ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 497 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rones

Tento obrázek s názvem (Michelle Trachtenberg) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Michelle Trachtenberg je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Merkur ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 5 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mlýnek na pepř ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, svg, vektor, Michelle Trachtenberg, free, kliparty, download, zdarma, ilustrační obrázek, Osobnosti, obrázek, grafika, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: vizitky, blog, fotokniha, prospekty, plakát, eshop, katalog, bakalářská práce, profil, brožury, openOffice, diář, články, webové stránky, dokumenty, Adobe Illustrator, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Smaragdová stužka ke stažení, klipart Lopatka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Inkoustová tiskárna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.