Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Maminka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Maminka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Maminka. Pakliže si chcete obrázek Maminka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Maminka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Maminka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1449
1280x1159
800x725
500x453
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 857 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Maminka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slepá spravedlnost ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Královna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Růžový drahokam ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, vektor, Maminka, download, ke stažení, Ženy, free, vektorový obrázek, klipart, Maminka, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, články, Adobe Illustrator , profilovka, Pinterest, dokument, webové stránky, openOffice, Twitter, word, PowerPoint, corelDraw, kalendář, blog, inkscape, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek I love you ke stáhnutí, klipart Velikonoční blahopřání zdarma nebo ilustrace Gerbera ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.