Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Maminka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Maminka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Maminka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Maminka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1449
1280x1159
800x725
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 857 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Maminka je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Globus zdarma Podívejte se i na ilustrace Irák ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Gambie ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, Maminka, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, ke stažení, free, svg, obrázek, cliparts, klipart, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Maminka

Doporučené použití klipartu: blog, PowerPoint, Facebook, plakát, profil, textové dokumenty, inkscape, dokumenty, webové stránky, časopis, web, avatar, Adobe Illustrator , seminární práce, openOffice, prezentace

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Buben zdarma, vektor Kůň ke stažení nebo obrázek Formule ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.