Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Maminka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Maminka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Maminka. Klipart Maminka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Maminka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Maminka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1449
1280x1159
800x725
500x453
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 857 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Maminka s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Maminka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Středověký rytíř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pozoun zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ďábel ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ke stáhnutí, obrázek, free, svg, ilustrace, kliparty, ke stažení, grafika, vektor, Maminka, Ženy, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, Adobe Illustrator, prezentace, eshop, referáty, web, etikety, dokument, webové stránky, word, fotokniha, profil, inkscape, Pinterest, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Rybíz červený ke stáhnutí, klipart Slanina s vejci zdarma nebo ilustrace Oranžová vajíčka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.