Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Maminka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Maminka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Maminka. Pakliže si chcete obrázek Maminka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Maminka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Maminka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1449
1280x1159
800x725
500x453
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 857 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Maminka patří do sekce Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek ARJ zdarma Podívejte se i na vektor LGBT osoba ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Chlápek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, Maminka, obrázek, download, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , office, blog, Twitter, PowerPoint, profilovka, pozvánky, prezentace, fotokniha, památník, články, plakáty, kalendář, dokumenty, openOffice, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Růžový krab zdarma, obrázek Stalin ke stažení nebo klipart Rozkvetlá třešeň ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.