Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Maminka (Ženy) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Maminka bezplatně ke stažení

Maminka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte soubor Maminka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Maminka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1449
1280x1159
800x725
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 857 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Maminka? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Maminka patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Skotska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pevnost ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlatý retrívr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, zdarma, ilustrace, svg, obrázek, grafika, Maminka, Maminka, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: magazín, profil, manuály, fotokniha, Facebook, prospekty, Instagram, kalendář, koláž, časopis, brožury, video, eshop, referáty, logo, office, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Beznohý pirát zdarma, obrázek, klipart Zlatý prstýnek ke stažení nebo klipart Šedá vlajka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.